Nedēļas nogale Veczemju klintīs

Dārgie “Kalnā” draugi, esiet mīļi aicināti uz 4. sezonas noslēgumu!

Būs vasarīga atpūta pie jūras, dabas baudīšana, jautras aktivitātes, nopietnas&nenopietnas sarunas, brīnišķīgs saulriets, zilas debesis, spožas zvaigznes un iedvesmojošs saullēkts jūras krastā pie klintīm!

Ņem līdzi piknika grozu ar sātīgām un gardām lietām priekš kopīgām vakariņām un vēlām brokastīm, telti, guļammaisu un visu nepieciešamo nakšņošanai jūras krastā, pozitīvu un lustīgu noskaņojumu, pretodu & pretiedeguma līdzekli u.t.t.

Vieta kempingā "Panduss": http://www.klintis.lv/images/klintis_karte.jpg Nokļūšana: http://www.klintis.lv/index.php/lv/ka-mus-atrast

Šonedēļ karstuma vilnis atkal ir sasniedzis Latviju un šajās brīvdienās laika prognozes sola tveici! Gaidīsim Tevi "KALNĀ" 4. sezonas noslēguma pasākumā Veczemju klintīs pie jūras - kempingā "Klintis"! Lai mēs varētu saprast cik jārezervē telšu vietas, auto skaitu stāvvietā vai sameklēt varbūt kādu līdzbraucēju lai jautrāks ceļš, mums ir lūgums visiem, kuri plāno ierasties, aizpildīt mazu aptaujas anketu līdz piektdienai 13.07.2018: https://www.visidati.lv/aptauja/1376799868/ Lai lieliska un vasarīga diena!

Visi jaunumi