Reģistrēties katSat

Ja tu esi kristietis un esi kristīga dzīvesdrauga meklējumos, tad šī ir laba papildiespēja. Kļūt par katSat lietotāju ir ļoti vienkārši!

1. Sākuma lapā ir iespēja uzklikšķināt uz "Reģistrēties".

2. Tad jūs izvēlaties savu lietotājvārdu. Tas nav īstais vārds, bet gan segvārds. Paši brīvi varat izvēlēties, kāds segvārds jums patīk. Tas var būt kāds vārds, ar kuru jums saistās kaut kas jauks – tā ir brīva izvēle. Savā e-pastā saņemsiet apstiprinājuma saiti, kuru apstiprinot, jūs apliecināt, ka tiešām tas esat jūs un neviens cits jūsu vietā.

3. Pēc tam jūs pirmo reizi ienākat katSat un tiekat aicināts aizpildīt profila informāciju. Tā ir informācija, kurā jūs vēlaties dalīties ar citiem. Tas citiem portāla lietotājiem palīdz veidot priekšstatu par jums, par to, kas jums svarīgi, un dod pavedienus, lai uzsāktu kopīgu saraksti. Tēmas ir visdažādākās: kur es sevi redzu pēc dažiem gadiem? Ko man nozīmē ticība un Baznīca? Kādas ir manas intereses, un tamlīdzīgi. Tie ir jautājumi, kas palīdz uzsākt dialogu.  Svarīgi ir, atbildot uz šiem jautājumiem, pateikt kaut ko interesantu un patiesu par sevi. Pirms tam vajadzētu labi pārdomāt, ko rakstīt. Vislabāk veltīt tam laiku un uz papīra ieskicēt, ko jūs vēlētos pastāstīt par sevi citiem? To var izrunāt arī ar savu labāko draugu – vai tas, ko es domāju par sevi patiešām tā ir? Vai Tu arī to tā redzi. Tām nevajadzētu būt garām atbildēm, jo nevienam nav laika lasīt garus tekstus, tomēr to, kāds esmu, vajadzētu mēģināt ietvert vārdos.

4. Pēc tam, kad profila jautājumi ir atbildēti, aicinām ievietot savu fotogrāfiju. Tā nav obligāta prasība, taču mēs to ļoti iesakām. Kā lai izlasa tik daudz tekstu starp simtiem lietotāju? Bieži fotogrāfija izsaka daudz vairāk nekā tūkstotis vārdu. Fotogrāfija palīdz veidot priekšstatu par to, kāds ir otrs, vai viņš man šķiet simpātisks utt. Vēlams, lai attēlā būtu labi redzama seja. Acis pasaka ļoti daudz par cilvēku un palīdz sajust, vai man šis cilvēks ir simpātisks! Tātad vislabāk skaista portreta fotogrāfija, nevis ainavas attēls, kur tālumā kāds knapi saredzams. Ja vēlaties katSat aktīvi iesaistīties, iesakām ievietot vienu vai vairākas fotogrāfijas.

5. Pēc fotogrāfijas ievietošanas aicinām samaksāt dalības maksu. katSat dalības maksa ir nepieciešama divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, mums ir lieli izdevumi saistībā ar vietnes uzturēšanu. Otrkārt, dalības maksa tiek iekasēta drošības nolūkos. Tur, kur jāmaksā kaut neliela summa par kaut ko, ir mazāka varbūtība, ka to izmantos kāds, kuram nav nopietnu nolūku. No pieredzes varam teikt, ka kopš dalības maksas ieviešanas nav nenopietnu lietotāju, kuri portālu izmantotu ļaunprātīgi vai tikai spēlējoties. Salīdzinot ar daudziem citiem nopietniem iepazīšanās portāliem, dalības maksa ir ļoti maza.

Visi jaunumi

Atrast dzīvesdraugu


Reģistrēties