Kas ir laimīgu attiecību noslēpums?

KALNĀ ielūdz uz tematisku vakaru 24. februārī plkst. 17:00 Svētās Ģimenes mājā Vecrīgā, Klostera ielā 5

Sveicināti, “Kalnā” draugi!

Gaidīsim tieši Tevi uz tematisko diskusiju vakaru “Kas ir laimīgu attiecību noslēpums?

”Šoreiz lielā gavēņa noskaņās pārdomāsim savstarpējo attiecību nozīmi pāru starpā. Varbūt esi tikai ceļā uz to, varbūt esi attiecību pašā sākumā vai arī esat laulāts pāris, atskaites punktiem šoreiz nebūs tik lielas nozīmes, bet gan savstarpējam dialogam par harmoniskām attiecībām.

Smelsimies iedvesmu un idejas no mūsu vakara viesiem. Viens no mūsu vakara viesiem būs Geštaltterapijas praktiķe, attiecību un ģimenes bloga vadītāja Līva Spurava, rūpējoties par sievišķīgo šķautni. Savukārt Egils Purviņš, iekšējās izaugsmes un dzīves kvalitātes treneris, parūpēsies par vīrišķīgo šķautni. Un noslēgumā vakara viesi būs laulības sakramenta žēlastībā esoša Egitas un Sandija Volinsku ģimene, kura dalīsies pārdomās par savstarpējo attiecību nozīmi ģimenē.

Noslēgumā būs iespēja katram piedalīties paneļdiskusijā kopā ar viesiem, uzdodot sev interesējošos jautājumus, lai pārdomātu, kas ir harmonisku attiecību noslēpums. Ko gan ietver vārds noslēpums? Kas varētu būt tie instrumenti, lai attiecības būtu laimīgas, harmoniskas un nobriedušas? Kā arī pārdomāt, kā es pats varu mainīties, ko es pats varu sākt darīt, lai tiektos uz šo harmoniju? Varbūt svarīgākais instruments esam mēs katrs pats?

Nāc pats un ņem līdzi draugus! Paņem līdzi ziedojumu un cienastu! Kā arī padomā par jautājumiem, ko vēlies uzdot vakara viesiem!

Tiekamies KALNĀ 24.februārī no plkst. 17.00 Svētās Ģimenes mājā Vecrīgā, Klostera ielā 5!

Visi jaunumi