Pārgājiens Camino Latvija

Aicinām doties kopīgā piedzīvojumā kājām noejot vienu no Latvijas Sv.Jēkaba jeb Santjago ceļa (Camino de Santiago) etapiem.

Sigulda - Krimulda (aptuveni 11 km).

Spāņu valodā ‘camino’ nozīmē – ceļš. Ceļinieku valodā vārds ceļš nav lietvārds. Ceļš ir darbības vārds!Santjago ceļš (Camino de Santiago) ir viens no populārākajiem svētceļnieku maršrutiem pasaulē. Šī ceļa galamērķis ir Sv. Jēkaba katedrāle, kura atrodas Spānijas ziemeļu pilsētā Santiago de Compostela. Mēdz teikt, ka šī ceļa noiešana ir katra cilvēka individuāls izziņas, piedošanas vai veltījuma ceļš.

Ir divas iespējas pievienoties: Rīgā vai Siguldā. Starts Vecrīgā plkst. 9:00 pie Rīgas Sv.Jēkaba katedrāles. Brauksim ar mašīnām (ja visiem pietiks vietas) vai citādi. Starts Siguldā 11:15 pie Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcas.

Noteikti nepieciešams ērts, aktuālajiem laikapstākļiem piemērots apģērbs, kā arī ērti pārgājiena apavi, gardumi piknikam, dzeramais ūdens un citi kārumi. Pārgājiena noslēgums varētu būt ap 16:00 pie Krimuldas evaņģēliski luteriskās baznīcas.

Lūgums iepriekš pieteikties rakstot uz info@katsat.lv vai zvanot uz 29164249 vai 29413642. Ja rodas jutājumi droši zvaniet.

Uz tikšanos ceļā!

Jūsu -

KALNĀ un katSat

Visi jaunumi

Atrast dzīvesdraugu


Reģistrēties