Anna un Joahims

Lai arī es vēlējos pārtraukt savu dalību kathTreff.org (vācu versija katSat), tomēr pēdējā dienā vēl tajā ieskatījos. Tur bija jauns ļoti interesants biedrs. Lai arī neliku uz to daudz cerības, tomēr uzreiz viņam uzrakstīju ziņu. Turklāt drošības pēc es nekavējoties pagarināju savu dalības laiku.

Man par pārsteigumu meitene atbildēja tajā pašā dienā (tā bija viņas pirmā diena kathTreff.org). Mēs sarakstījāmies aptuveni mēnesi un viens otram likāmies ļoti simpātiski.

Abi bijām ļoti uztraukušies, kad pirmo reizi tikāmies (tas bija neliela svētceļojuma laikā). Saule spīdēja, un mēs uzreiz runājāmies par ļoti personiskiem un arī ar reliģiju saistītiem jautājumiem, un mēs abi viens otram ļoti patikām. Trešajā tikšanās reizē (mūsu svētceļojuma laikā) mēs kļuvām par pāri. Divas nedēļas vēlāk mēs braucām uz Medžugorji, un mūsu mīlestība kļuva aizvien stiprāka.

Mana tagadējā sieva pieņēma bildinājumu (arī tas notika neliela svētceļojuma laikā), un mēs drīz kādā skaistā baznīcā – svētceļojumu galamērķī – devām viens otram jāvārdu. Tagad esam ļoti laimīgi precējušies un gaidām mūsu pirmo bērniņu.

Lielā pateicībā par kathTreff.org palīdzību un vēlot Dieva svētību Jums un Jūsu darbībai,

dievbijīgā un laimīgā ģimene

Visi satikšanās stāsti

Atrast dzīvesdraugu


Reģistrēties