Angelika un Rihards

Godājamā kathTreff – komanda! Mēs viens otram teicām „Jā“ vārdu 2014. gada 14. jūnijā un vēlamies Jums sirsnīgi pateikties. Mēs abi meklējām īsto dzīves partneri. Pateicoties draugu norādēm, abi pieteicāmies kathTreff. Turklāt abi vienlaicīgi nosūtījām viens otram vēstules. Mūs abus tas pārsteidza. Drīz radās interesanta domu apmaiņa, un daudzās lietas, kas mūs vienoja, radīja stipras cerības. Kaut arī tobrīd dzīvojām 400 km attālumā viens no otra, jau pēc nedaudzām nedēļām mēs izlēmām satikties Nirnbergā – Valentīna dienā. Tur mēs iepazināmies personīgi pie vakariņu galda un pēc tam sekojošā kristīgā izstādē varējām iepazīt viens otra reliģiskos uzskatus.
Kaut arī abi bijām aizņemti mācībās, pēc 4 dienām mēs jau atkal satikāmies. Dzirksteles leca aizvien spēcīgāk, un man kļuva skaidrs, ka Dievs man ir dāvinājis sievieti, par kuru biju lūdzies. Tā uzticēšanās un savstarpēja pievilkšanās pieauga ļoti ātri. Sākās gari pārbraucieni vilcienos ar mobilām studijām un kopīgām nodarbēm. Ar Dieva palīdzību varējām visu paspēt. Savstarpējs atbalsts mācībās mūs vienoja aizvien vairāk, un mēs iemācījāmies būt klātesoši viens otram, kopā pārvarēt grūtības un arī kopīgi lūgties. Turklāt Dievs mums ļāva nobriest, un mēs aizvien vairāk apzinājāmies, cik lielu slodzi mūsu attiecības spēj izturēt.
Pēc tam, kad bijām pabeiguši katrs savas mācības, mēs pēc 3 gadiem saderinājāmies. Valentīna dienā, tieši 4 gadus pēc mūsu iepazīšanās, saņēmām saderināšanās svētību no kāda priestera. Tieši 4 mēnešus vēlāk mēs apprecējāmies. Šajā laikā mūs garīgi pavadīja lūgšanu grupas un it īpaši kāds priesteris, un tas mums deva daudz prieka un miera. Mēs pateicamies arī visiem, kuri mūs ir atbalstījuši un pavadījuši ar lūgšanu un pamudinājumiem, un ceram, ka ar kathTreff starpniecību vēl daudzi cilvēki varēs viens otru atrast. Rihards un Angelika

Visi satikšanās stāsti