Logo

Izdota rokasgrāmata neprecētajiem

Dārgie katSat dalībnieki un draugi!

Ar lielu prieku dalāmies, ka KALA rakstu izdevniecība ir izdevusi ļoti gaidīto grāmatu neprecētajiem "Neviens nav vientuļa sala. Kā atrast dzīvesdraugu visam mūžam".

Jau vairāki fragmenti no šīs grāmatas tika tulkoti iepriekš, un tos varēja lasīt satikšanās vietnē katoļiem katSat.lv, taču tagad ir iespēja grāmatu izlasīt pilnībā.

Šī ir rokasgrāmata neprecētajiem, kuri tādi negrib palikt. Cilvēkiem, kuri varbūt ir vīlušies savās iepriekšējās attiecībās un sev jautā, vai tā ir viņu vaina. Grāmatas autorei teoloģei un juristei Gudrunai Kūglerei veiksmes recepte laimīgām un ilgstošām attiecībām nesakņojas vispirms romantikā un ārējā pievilcībā - svarīgāka ir saskaņa būtiskajos dzīves jautājumos un kopīga vērtību bāze. Aizkustinoši un iejūtīgi autore stāsta par mīlestības ciešanām un mīlestības laimi. Viņa sauc vārdā biežākos maldus un kļūdas, kas mūs kavē atrast īsto dzīvesdraugu, un dod padomus, kam pievērst uzmanību, lai, no vienas puses, nepazaudētu sevi, un, no otras, - neizvēlētos nepareizo. Jo neviens nav vientuļa sala - turklāt "nav labi cilvēkam būt vienam".

Gudruna Veronika Kūglere, dzimusi 1976. gadā un dzīvo Vīnē. Viņa ir laimīgi precējusies daudzbērnu māmiņa, kas aktīvi iestājas pret sociālo diskrimināciju un vajāšanu kristīgās ticības dēļ. 2015. gada oktobrī ievēlēta Vīnes landtāgā. Jau vairāk nekā desmit gadu Gudruna Kūglere veiksmīgi vada katoļu interneta iepazīšanās portālu, ar kura starpniecību viens otru atraduši jau simtiem pāru, kas noslēguši laulību.

Jautājiet savas draudzes grāmatu galdā, grāmatnīcās vai pērciet internetā, lasiet paši un dāviniet saviem neprecētajiem draugiem, kas negrib palikt vieni!

Grāmatu var iegādāties šeit.

Jūsu katSat

Footerbild
Vai vairs nevēlaties saņemt ziņnesi? Lai izietu, spiediet šeit.