Datu aizsardzība

Šīs interneta vietnes pārvaldītāji pret Jūsu personas datu aizsardzību izturas ļoti nopietni. Mēs apstrādājam Jūsu personas datus uzticami un atbilstoši likumos noteiktajam, kā arī saskaņā ar šo paziņojumu par datu aizsardzību.

Mūsu interneta vietni parasti ir iespējams izmantot, nenorādot savus personas datus. Ja mūsu interneta vietnē tiek pieprasīti personas dati (piemēram, vārds, adrese vai e-pasta adrese), tad tam tiek prasīta Jūsu brīvprātīga piekrišana. Šie dati turklāt bez īpašas piekrišanas netiks nodoti trešām personām.

Mēs norādām, ka, datu pārsūtīšana internetā (piemēram, sazinoties e-pastā) var būt ar nepilnībām. Nevainojama datu aizsardzība bez iespējamas trešo personu piekļuves nav iespējama.

Sīkdatnes

Interneta vietnes izmanto tā sauktās sīkdatnes. Sīkdatnes Jūsu datoram nenodara nekādus kaitējumus un nesatur vīrusus. Sīkdatnes domātas, lai mūsu piedāvājumu padarītu lietotājiem draudzīgāku, efektīvāku un drošāku. Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko saglabā Jūsu pārlūkprogramma.

Lielākā daļa no sīkdatnēm, ko mēs izmantojam, ir tā sauktās „sesijas sīkdatnes”. Pēc Jūsu katSat apmeklējuma tās automātiski tiek izdzēstas. Citas sīkdatnes paliek saglabātas Jūsu ierīcē, līdz Jūs tās izdzēšat. Šīs sīkdatnes mums dod iespēju atkal atpazīt Jūsu pārlūkprogrammu, kad Jūs no jauna ienākat katSat.

Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu tā, lai Jūs tiktu informēts par sīkdatņu izmantošanu un atļautu sīkdatņu izmantošanu tikai atsevišķos gadījumos, kā arī varētu aktivizēt sīkdatņu akceptēšanu konkrētos gadījumos vai arī vispār tās neakceptētu, kā arī automātiski izdzēstu sīkdatnes, aizverot pārlūkprogrammu. Deaktivizējot sīkdatnes, tīmekļa vietnes darbība var tikt ierobežota.

Servera žurnālfaili

Tīmekļa vietnes nodrošinātājs automātiski saņem un saglabā informāciju par tā sauktajiem servera žurnālfailiem, ko mums automātiski sniedz Jūsu pārlūkprogramma. Tā ir šī informācija:

  • Pārlūkprogrammas veids un versija,
  • Izmantotā operētājsistēma,
  • URL,
  • Saimniekdatora, kam piekļūst, nosaukums,
  • Servera pieprasījuma laiks.

Šos datus nav iespējams saistīt ar konkrētām personām. Šie dati netiek savienoti ar datiem, no citiem datu avotiem. Mēs paturam tiesības šos datus vēlāk pārbaudīt, ja iegūstam konkrētu informāciju par nelikumīgu lietošanu.

Kontaktveidlapa

Ja ar veidlapas starpniecību Jūs mums uzdodat jautājumus, tad Jūsu veidlapā norādītie dati tiks saglabāti nolūkā apstrādāt jautājumu/pieprasījumu un iespējamos papildjautājumus. Šos datus bez Jūsu piekrišanas mēs tālāk nenodosim.

Ziņneša dati

Ja vēlaties saņemt jaunumu lapu, kam var pieteikties mūsu mājas lapā, mums nepieciešama Jūsu e-pasta adrese, kā arī informācija, kas mums ļauj pārbaudīt, ka Jūs esat norādītās e-pasta adreses īpašnieks un ka piekrītat jaunumu lapas saņemšanai. Citi dati netiks ievākti. Šie dati tiks izmantoti tikai pieprasītās informācijas sūtīšanai, un mēs tos nenodosim trešām personām.

Datu saglabāšanai saņemtā piekrišana, e-pasta adrese, kā arī tās izmantošana ziņu lapas sūtīšanai jebkurā brīdī var tikt atcelta, noklikšķinot uz „Lai izietu, spiediet šeit.” saites jaunumu lapā.

Dalība katSat organizētos pasākumos

Reģistrējoties dalībai katSat pasākumos (piemēram, brīvā laika pasākumos, kongresos, semināros), Jūs piekrītat savu reģistrācijas datu apstrādei informatīvos nolūkos (piemēram, par citiem pasākumiem, akcijām u. c.) saistībā ar katSat. Šo piekrišanu Jūs varat jebkurā brīdī bez maksas atsaukt.

Paziņojumu par datu aizsardzību attiecībā uz Google Analytics izmantošanu

Šī interneta vietne izmanto tīmekļa analīzes pakalpojumus, šo pakalpojumu sniedzējs ir Google Inc. 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043, ASV. Google Analytics izmanto tā sauktās sīkdatnes. Tās ir teksta datnes, kas tiek saglabātas Jūsu datorā un kas dod iespēju analizēt, kā Jūs izmantojat interneta vietni. Sīkdatnes sagatavotā informācija par to, kā Jūs izmantojat šo interneta vietni, parasti tiek pārnesta un saglabāta Google serverī ASV.

Gadījumā, ja attiecībā uz šo interneta vietni tiek aktivizēta IP anonimizācija, Jūsu IP adresi Google pirms tam saīsinās Eiropas Savienības dalībvalstīs vai citās Līguma par Eiropas Ekonomikas zonu dalībvalstīs. Tikai izņēmuma gadījumos pilna IP adrese tiks pārnesta uz Google serveri ASV un tur saīsināta. Šīs tīmekļa vietnes pārvaldītāja uzdevumā Google izmantos šo informāciju, lai izvērtētu, kā Jūs lietojat tīmekļa vietni, lai sagatavotu ziņojumus par tīmekļa vietnes aktivitātēm un sniegtu citus ar interneta vietnes un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus tīmekļa vietnes pārvaldītājam. IP adrese, ko Google Analytics saņems no Jūsu pārlūkprogrammas, netiks savienota ar citiem Google datiem.

Ar atbilstošiem savas pārlūkprogrammas iestatījumiem Jūs varat nepieļaut sīkdatņu saglabāšanu; taču mēs vēlamies norādīt, ka šajā gadījumā, iespējams, Jūs nevarēsiet pilnībā izmantot visas šīs interneta vietnes funkcijas. Turklāt Jūs varat nepieļaut, lai Google vāc un apstrādā ar sīkdatnēm sagatavotos datus (tostarp Jūsu IP adresi), kas attiecas uz Jūsu interneta vietnes izmantošanu, lejupielādējot un instalējot šajā saitē pieejamo pārlūkprogrammas spraudni https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en

Paziņojumu par datu aizsardzību attiecībā uz Piwik

Šī interneta vietne izmanto atvērtā pirmkoda tīmekļa analīzes pakalpojuma sniedzēja Piwik pakalpojumus. Piwik izmanto tā sauktās sīkdatnes. Tās ir teksta datnes, kas tiek saglabātas Jūsu datorā un kas dod iespēju analizēt, kā Jūs izmantojat interneta vietni. Sīkdatnes sagatavotā informācija par to, kā tiek izmantota šī interneta vietne, tiek saglabāta uz mūsu servera. Pirms saglabāšanas IP adrese tiek anonimizēta.

Sīkdatnes sagatavotā informācija par to, kā tiek izmantota šī interneta vietne, netiek nodota trešām personām. Ar atbilstošiem savas pārlūkprogrammas iestatījumiem Jūs varat nepieļaut sīkdatņu saglabāšanu; taču mēs vēlamies norādīt, ka šajā gadījumā, iespējams, Jūs nevarēsiet pilnībā izmantot visas šīs interneta vietnes funkcijas.

Ja nepiekrītat savu datu saglabāšanai un izmantošanai, tad šeit Jūs varat deaktivizēt saglabāšanu un izmantošanu. Šajā gadījumā Jūsu pārlūkā tiks iestatīta nepiekrišanas sīkdatne, kas Piwik neļaus saglabāt lietošanas datus. Ja Jūs dzēšat savas sīkdatnes, tad tiks izdzēsta arī Piwik nepiekrišanas sīkdatne. Nepiekrišanas sīkdatne būs jāaktivizē no jauna, kad atkal apmeklēsiet mūsu tīmekļa vietni.

Paziņojumu par datu aizsardzību attiecībā uz YouTube izmantošanu

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti Google pārvaldītās lapas YouTube spraudņi. Šīs mājas lapas pārvaldītājs ir YouTube, LLC, 901 Cherry Ave., San Bruno, CA 94066, ASV. Ja Jūs apmeklējat kādu no mūsu lapām, kurā ir ievietoti YouTube spraudņi, tiks izveidots savienojums ar YouTube serveri. Šādā gadījumā YouTube serverim tiks nodota informācija par to, kuru no mūsu lapām Jūs apmeklējāt. Ja Jūs esat iegājis arī savā YouTube kontā, tad Jūs dodat iespēju YouTube savus sērfošanas paradumus sasaistīt ar savu personīgo YouTube profilu. Jūs to varat novērst, izejot no sava YouTube konta.

Sīkāku informāciju par Jūsu lietotāja datu izmantošanu atradīsiet YouTube paziņojumā par datu aizsardzību šajā vietnē: https://policies.google.com/privacy?hl=lv&gl=de

Reģistrēšanās portālā

Lai izmantotu portāla papildiespējas, Jūs varat tajā reģistrēties. Šajā nolūkā sniegtos datus mēs izmantojam tikai, lai nodrošinātu Jums attiecīgo piedāvājumu vai pakalpojumu, kam Jūs esat reģistrējies.

Lai Jūs informētu par svarīgām izmaiņām attiecībā uz piedāvājuma apjomu vai par nepieciešamajām tehniskajām izmaiņām, mēs izmantojam reģistrējoties norādīto e-pasta adresi.

Datu apstrāde (klienta un līguma dati)

Mēs iegūstam, apstrādājam un izmantojam personas datus tikai tad, ja tas ir nepieciešams, lai pamatotu, saturiski apstiprinātu vai mainītu tiesiskās attiecības (pamatdati). Personas datus attiecībā uz mūsu interneta vietnes lietošanu (lietošanas dati) mēs iegūstam, apstrādājam un izmantojam tikai tad ja tas ir nepieciešams, lai lietotājam dotu iespēju izmantot pakalpojumu vai norēķināties.

Datu nosūtīšana, noslēdzot līgumu par pakalpojumiem un digitālo saturu

Mēs nododam personas datus trešām personām tikai tad, ja tas ir nepieciešams līguma noslēgšanas ietvaros, piemēram, kredītiestādei, kas nodrošina maksājuma veikšanu.

Tālāk dati netiek nodoti vai arī tiek nodoti tikai tad, ja Jūs tam esat īpaši piekritis. Jūsu dati trešām personām, piemēram, reklāmas nolūkos, netiek nodoti bez Jūsu īpašas piekrišanas.

Ziņu sniegšana, dzēšana, bloķēšana

Jums ir tiesības jebkurā brīdī saņemt bezmaksas informāciju par Jūsu saglabātajiem personas datiem, to izcelsmi un saņēmēju un par datu apstrādes mērķi, kā arī tiesības uz datu koriģēšanu, bloķēšanu vai dzēšanu. Attiecībā uz šo kā arī uz citiem jautājumiem par personas datiem Jūs jebkurā brīdī varat vērsties pie mums, izmantojot mūsu mājas lapā norādīto adresi.

Iebildums pret reklāmas e-pastiem

Ar šo tiek iebilsts pret mūsu publicētās kontaktinformācijas izmantošanu reklāmas un informācijas materiālu sūtīšanai, kam nav sniegta īpaša piekrišana. Mājas lapu pārvaldītāji patur tiesības izmantot tiesiskus līdzekļus, ja tiek sūtīta reklāmas informācija, piemēram, mēstules, kam nav sniegta īpaša piekrišana.

Atrast dzīvesdraugu


Reģistrēties