Par dalības maksu

katSat veidotāji uztur un rūpējas par portālu un tas prasa gan tehnisko nodrošinājumu, gan cilvēku pūles. No lietotāju dalības maksas tiek segti portāla uzturēšanas izmaksas. Bezmaksas iepazīšanās vietnes bieži piesaista cilvēkus, kuriem galu galā nav nopietnu nodomu. Pastāvīgi rūpējoties par katSat, mēs varam nodrošināt portāla kvalitāti un efektivitāti, lai cilvēkiem ar kristīgām vērtībām būtu lielāka iespēja vienam otru satikt.

Mēs šobrīd piedāvājam trīs abonementu veidus:

3 mēnešu dalība maksā 7,- EUR

6 mēnešu dalība maksā 10,- EUR

12 mēnešu dalība maksā 15,- EUR

Lai profila aktivizēšana notiktu ātrāk, lūgums atsūtīt e-pastu info@katsat.lv ar īsu ziņu, ka esat veicis/-kusi maksājumu, un norādīt: bankas nosaukumu no kuras pārskaitījums veikts, lietotājvārds.

Vai meklējat dāvanu kādam draugam?

Uzdāviniet katSat kuponu! Ja viņš ilgojas pēc patiesas draudzības un vēlas dibināt kristīgās vērtībās balstītu ģimeni, tad šāda dāvana viņu noteikti iepriecinās!

Maksājuma uzdevumā norādiet savu vārdu, uzvārdu, savu e-pasta adresi un to, ka tā ir dāvana. Pēc maksājuma saņemšanas mēs Jums nosūtīsim kuponu, kuru varēsiet izdrukāt vai pārsūtīt tālāk.

Konta informācija katSat dalības maksas pārskaitījumiem:

kat Sat IK

Reģ. nr. 40002172220

Banka: Swedbank AS

IBAN: LV06HABA0551038866451

Katru dienu katSat pievienojas jauni dalībnieki, tādēļ nebūtu pietiekami tikai vienreiz apskatīt dalībnieku sarakstu. Atrast un tikt atrastam ir ilgāks process. Tādēļ mēs iesakām gada abonementu, jo labām lietām ir vajadzīgs laiks. Rēķinot atsevišķi pa mēnešiem, gada maksa ir acīmredzami izdevīgāka un dod pietiekami daudz laika, lai bez steigas iepazītu citus, gūtu iedvesmu un veidotu jaunas draudzības.

Atrast dzīvesdraugu


Reģistrēties